SG73S2BTTD2403D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2403D
JLCPCB Part #
C4174233
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS