RN73H2ETTD84R5C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD84R5C50
JLCPCB Part #
C3959758
Package
1210
Description
250mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS