SG73P2BTTD511J
MFR.Part #
SG73P2BTTD511J
JLCPCB Part #
C3926813
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS