RK73H3ATTE44R2D
MFR.Part #
RK73H3ATTE44R2D
JLCPCB Part #
C2583051
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS