SG73P2ETTD511J
MFR.Part #
SG73P2ETTD511J
JLCPCB Part #
C3985662
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS