SG73P2BTTD4873F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4873F
JLCPCB Part #
C4241217
Description
-55℃~+155℃ 333mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS