RN73H2ETTD2151C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2151C10
JLCPCB Part #
C3926261
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS