RN73H2BTTD1260F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1260F10
JLCPCB Part #
C2558696
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS