SG73P2BTTD47R5D
MFR.Part #
SG73P2BTTD47R5D
JLCPCB Part #
C4191250
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS