RN73H2BTTD2212D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2212D10
JLCPCB Part #
C2562378
Description
22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS