SG73P2BTTD47R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD47R0F
JLCPCB Part #
C4140105
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS