RN73R2BTTD62R0F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD62R0F25
JLCPCB Part #
C2530918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS