SG73P2BTTD4642F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4642F
JLCPCB Part #
C3947188
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS