SG73P1ERTTP1242F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1242F
JLCPCB Part #
C5750121
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS