RN73H1JTTD8761D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8761D100
JLCPCB Part #
C3919642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS