SG73P2BTTD3R65F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3R65F
JLCPCB Part #
C4061826
Description
-55℃~+155℃ 3.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS