RK73B2ATTD275G
MFR.Part #
RK73B2ATTD275G
JLCPCB Part #
C2575747
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS