SG73P2BTTD3R32F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD3R32F
JLCPCB Part #
C160106
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.32Ω 330mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS