SG73P2BTTD3921F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3921F
JLCPCB Part #
C4310483
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS