RT1206BRC071K1L
MFR.Part #
RT1206BRC071K1L
JLCPCB Part #
C869921
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS