SG73P2BTTD3321F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3321F
JLCPCB Part #
C4340516
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS