SG73P2BTTD38R3F
MFR.Part #
SG73P2BTTD38R3F
JLCPCB Part #
C4096514
Description
-55℃~+155℃ 333mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS