RN731JTTD4370F50
MFR.Part #
RN731JTTD4370F50
JLCPCB Part #
C4090818
Description
-55℃~+155℃ 437Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS