SG73S2BTTD361G
MFR.Part #
SG73S2BTTD361G
JLCPCB Part #
C4283264
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS