SG73P2BTTD3403F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3403F
JLCPCB Part #
C4223700
Description
-55℃~+155℃ 333mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS