HV732BTTD1473F
MFR.Part #
HV732BTTD1473F
JLCPCB Part #
C4291956
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS