SG73P2BTTD2940F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2940F
JLCPCB Part #
C3957010
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS