RT1206CRD07511KL
MFR.Part #
RT1206CRD07511KL
JLCPCB Part #
C1694601
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS