RN73H1JTTD1642C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1642C50
JLCPCB Part #
C4010612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS