SG73P2BTTD2742F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2742F
JLCPCB Part #
C4216004
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS