RK73G1JTTD1651C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1651C
JLCPCB Part #
C2580792
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS