RN732ATTD61R9B50
MFR.Part #
RN732ATTD61R9B50
JLCPCB Part #
C4025716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS