SG73P2BRTTD272J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD272J
JLCPCB Part #
C7078744
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS