SG73P2BTTD24R9F
MFR.Part #
SG73P2BTTD24R9F
JLCPCB Part #
C3969674
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS