RK73H2ETTD1R91F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1R91F
JLCPCB Part #
C2576424
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS