SG73P2BTTD2051D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2051D
JLCPCB Part #
C4356630
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS