SG73P2BTTD2001D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2001D
JLCPCB Part #
C4108613
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS