SG73P2BTTD1R69F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R69F
JLCPCB Part #
C4148745
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS