RN73H1JTTD3010D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3010D50
JLCPCB Part #
C4133251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS