SG73P1ERTTP6203D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP6203D
JLCPCB Part #
C6294633
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS