SG73P2BTTD1R20F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R20F
JLCPCB Part #
C3940157
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS