RN73R2ETTD2842A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2842A10
JLCPCB Part #
C4274695
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS