SG73P2BTTD1R00F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R00F
JLCPCB Part #
C782245
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS