SG73P2BTTD1782D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD1782D
JLCPCB Part #
C3981374
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS