RN732BTTD1691B25
MFR.Part #
RN732BTTD1691B25
JLCPCB Part #
C4106875
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS