SG73P2BTTD1583F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD1583F
JLCPCB Part #
C4001078
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS