SG73P2BTTD14R3F
MFR.Part #
SG73P2BTTD14R3F
JLCPCB Part #
C3938384
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS