SG73P2BTTD1582F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1582F
JLCPCB Part #
C4293184
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS