RN732BTTD2031A10
MFR.Part #
RN732BTTD2031A10
JLCPCB Part #
C4274530
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.03kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS