SG73P2BTTD1542D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1542D
JLCPCB Part #
C4163982
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS